Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy PC-t,...

Norbi19950310 kérdése:

Tegnap vettem egy PC-t, összeraktuk, beindul, minden ventilátor forog minden alkatrészen, de ha hozzákötöm monitorhoz, nem történik semmi, kiírja, hogy "no signal" és kész. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte 970A-DS3

Proci: AMD Phenom II X4 965

Videokártya: Gigabyte N650OC-1GI

RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600Hz CL9



2013. aug. 3. 09:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A táp 650 wattos. Minden be van szúrva. A graf.kártyán van sima VGA kimenet, DVI, és HDMI. DVI és VGA kábelem van. Próbáltam őket külön-külön, és egyszerre is. Nem ment. És be van szúrva a monitorba is :D
2013. aug. 3. 10:58
 12/24 anonim ***** válasza:

"Kispofa75 válasza:..."


nem, nem is letorkolni akartalak

persze a kérdezőnek megpróbáltunk minden infót megadni

ezek után ha nem boldogul akkor vessen magára

azt hiszik ezek a kérdezők hogy távolról minden hardver&szoftver hibát meg lehet oldani


kérdező:

talán nem azt kellet volna csinálni hogy : összeraktuk,

aztán itt sírni, hanem egy szakemberrel össze-rakatni!

2013. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Én nem szóltam be senkinek, nem akarok senkit megsérteni. A szakemberrel úgy vagyok, hogy megpróbálom magam, aztán majd ha nem megy, akkor fizetek ki még 20 eurót neki.
2013. aug. 3. 11:06
 14/24 anonim ***** válasza:
ha mindent jól raktál össze és azt mondod hogy jók az alkatrészek (letesztelted), akkor kimerültem az ötletekből, mert mennie kell
2013. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

semmi gond.

csak már nincs több ötlet

2013. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz a megoldás, hogy rosszul raktunk valamit össze. Ma még egyszer szétszedjük, és újra összerakjuk, azután megmutatom szakembernek.
2013. aug. 3. 11:16
 17/24 anonim ***** válasza:
#12 : Ez korrekt !
2013. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Haveromnak ugyanez volt a baja... szenvedtem is vele mire megoldottam. A videókártyája telepítés nélkül nem adott jelet. Ezért az integrált videokártyáját használtuk majd feltelepítettük a drivert.


De alap próbálozásoknak a következőst csináldhatod:

Vidikari csere (rakd másik gépbe, illetve másik vidikarit használj)

Ramok jól be vannak dugva? Vegyél ki mindent és rakd be újra.

Proci jól be van dugva?


Közbe eszembe jutott hogy 1 éve magamnak raktam össze a gépet. Ugyanez volt a hiba (2 hétig folyamatosan szptam vele!). Bekapcsoltam minden felpörgött de kép nem volt... Visszaküldtem szervízbe az alaplapot, ott derült ki hogy be kellett frissíteni mert nem ismerte fel a processzorom. Nézd meg hogy lehet-e letölteni az alaplapodnak frissítést.


DE MINDEZEK ELŐTT: Proci ki és indítsd el úgy a gépet, ha így van kép akkor biztos hogy alaplap frissítés kell.

2013. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Minden ki lett véve, visszarakva, csak a proci nem, mert ahogy rátettem (jól), majd a hűtőt, az úgy is maradt. Nem tudom levenni a hűtőt. Rászívta magát, vagy nemtudom, feszegetni nem akarom. Hétfőn elviszem szakértőhöz, ő megnézi olyan diagnosztikai kártyával, vagy mi is az :D
2013. aug. 3. 16:51
 20/24 anonim ***** válasza:
"feszegetni" kell, de a szerelő jó ötlet.
2013. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!