Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorból Asus típusút...

Monitorból Asus típusút vegyek inkább vagy LG-t? Melyik a jobb szerintetek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. aug. 4. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább az lgt venném, bár nem szól semmi sem az asus ellen, és eléggé hasonlóak is. Bár az asusra kisebb látószöget írnak, de sztem a valóságban az kb. uannyi mindkettőnél.


Látom, elég alacsony árkategóriát céloztál meg, de azért pár szempontot érdemes lenne figyelembe venned:

- Nekem is 19"os van (samsung), de sztem jobb a 16:10es arányú (1440x900), mert igaz, hogy a filmeknél alul-felül fekete csík van, de asztalként, programok futtatásához előnyösebb. Jól jön az a néhány centi magasságkülönbség.

- Azért egy dvi csatlakozó elkélne rá, mert vszeg a monitor elég sokáig húzza, és ha új géped lesz, új vgaval, akkor könnyen lehet, hogy azon már az lesz.


[link]

2013. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!