Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meiket válasszam?

Meiket válasszam?

Figyelt kérdés

4db alaplap közül kéne választani,

az árukat most tegyük férre van minimális külömbség az egyes darabok között de az a pici diferenciál belefér a kölcségvetésbe!!

tehát az érdekelne hogy legföképen megbizhatóság illetve teljesitmény téren meiket ajánlott választani!!


egy AMD A10 5800K proci lenne benne


meg egy patriot ddr3 2133Mhz es 8Gb os ram a fontosab öszetevök közöl!!

meg töbmint valószinü egy SEASONIC

SS-400ET 400W os táp megy majd hozzá!!


az alaplapok:


GIGABYTE

GA-F2A85X-D3H (rev. 1.0)


ASROCK

FM2A85X Extreme4-M


ASUS

F2A85-M


MSI

FM2-A85XMA-E35


és hogy ezek biztos viszik e a patriot 2133MHz es ramokat gond nélkül-e??azt tudom hogy elméletileg csak 1866Mhz-t tudnak kihazsnálni,nem is kell nekem atol töb csak kérdés hogy attol a 2133Mhz-s ramokal elindule a gép?neme lenne valami kompatibilitási probléma?



2013. aug. 4. 15:05
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Én az Asus -t választanám, az a legfelszereltebb mind közül, és megbízhatóságban ez is a márka áll az első helyen. OC módban kezeli az 2133 -at, de amúgy azt szerintem mindegyik.
2013. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát felszereltség tekintetében ha jol látom a Gigabyte elöréb jár több slot van rajta plusz otvan a dual bios is...söt igy elsöre nekem az asus tünt legkevésbé szinpatikusnak dehát attol köszönöm a választ,remélem még sok ijen értelmes,és korrekt válasz jön!! :)
2013. aug. 4. 15:20
 3/8 Teno ***** válasza:

Nekem az egyik gépembe a fent emlitett GB lap, a másikban meg a ASrock van, mindkettő tökéletes

Viszont a 2133 ramból CL9 vegyél, vagy inkább csak 1866

2013. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az általam emlitet ram CL11-es azzal mi a baj?mivel rosszab mint a CL9es??
2013. aug. 4. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a GIGAra , az Asussal a nevet fizetnéd meg csak ... MSI meg olyan átlagossá vált mostanában nem tudnak kiemelkedni , Asrockról pedig semmi rosszat nem tudok mondani , tartós jó cuccok , mint a GIGA
2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Asrock az jó alaplap vagy gigabyte
2013. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek a továbbiakban ne tedd magad nevetségessé, mert most sikerült.

Ilyen helyesírással... Én elbújnék szégyenemben. Inkább tanulj, elsősorban nyelvtant, ne géped vegyél.

"ijen", "kölcségvetés", "meik"... szánalmas

2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát jó van benne helyesírási hiba, de azért nemkéne beszólni neki. Azt vesz amit akar. Egy számitógépre a mai világban igenis szükség van.
2013. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!