Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a webkamera?

Miért nem működik a webkamera?

Figyelt kérdés
Felismeri a kamerát. Ez már a második. Cd-s, telepítettem is. Mégsem lát semmit. Az eszközkezelőben a fujitsu siemens usb smartcard reader sárga kérdőjel és felkiáltó jel van. Arra gondoltam, h vlmilyen driver nincs fent a gépen, ami kellene. Nem tudom, h mit kell letöltenem, h működjön. Már próbálgattam de eddig semmi nem jött össze. Nem a kamerával van gond, hanem a gépen nincs valami.

2013. aug. 5. 22:33
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Milyen rendszer? (winXP, win7/8, linux, osx...)

Milyen webcam? (logitech G400 vagy más...)


Ha felismeri a webcamot a rendszer, milyen programmal próbáltad utána ki? (skype, videórögzítő...)


A smartcard reader az kártyaolvasó, nem valószínű, hogy köze lehet a webcamhoz.

2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
win xp, 32 bites. az első logitech c 170 volt amivel próbáltuk, most egy noname Technika webcammel. Nem jutok el prógramig se. Mert csatlakoztatm a kamerát, kiírja h új hardver, aztán, hogy hiba mertül fel, sajnos a hardver nem fog működni.
2013. aug. 7. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!