Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik jól az egerem?

Miért nem működik jól az egerem?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne,hogy mikor játszok a GTA 4-el és a térképnél ki akarom jelölni a célhelyemet akkor nagyon lassú a kurzor.Szinte a fél asztalon át kell húzzam hogy keresztül menjen a kurzor a város térképén,és a kamerát is írtó lassan forgatja.De játékon kívül normális a gyorsasága.Ja meg a sebesség is max-ra fel van húzva.Egyébként ma vettük,szóval új.Kösz előre is
2013. aug. 6. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
pontosan milyen egér?
2013. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a játék térképe alatt szándékosan ilyen lassú. Ha be lehet állítani, mákod van, ha nem, megszívtad. Rémlik, hogy a régieknél volt ez a probléma, és k*rvára utáltam.
2013. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott.Az egeren volt egy gomb amit észre se vettem,és azzal lehet állítani a gyorsaságát.
2013. aug. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!