Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen menne a BF3?

Ezen menne a BF3?

Figyelt kérdés

Saját véleményem az hogy menne multiban high beállitásokkal(vidikből láttam youtube)


Intel Core2Duo E8400 3GHz

4GB Geil DDR2 Ram

HD5750 1GB DDR5



2013. aug. 6. 18:33
1 2
 1/12 tkaresz85 válasza:
határ eset
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Határ eset, de nem a high felbontásra. Talán low-ra. Még ha a VGA elég is lenne valamennyire, a proci elég gyenge.
2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én az intel core i3 procit ajánlanám :)) nekem az a kedvenc vagy i5 :DDD
2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"kedvenc"

Ehhez csak gratulálni tudok.

Főleg, mintha az "i3" egy proci lenne...

2013. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mért az Intel Core i3 micsoda? videókártya? XD vagy lehet nem értem mit irtál. ez egy proci, másnéven CPU..
2013. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az i3 egy processzorcsalád, körülbelül 30 különböző processzorral.

Arról inkább ne beszéljünk ki mihez nem ért...

Majd ha elérted a 14 évet gyere vissza kicsit kisebb arccal.

2013. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én már a báttya vagyok, az enémyet használta :) 18 éves vagyok, infos suliba ! emelett ha már belemegyünk, az i3 akkor is processzor hiába processzor család a fő megnevezése. intel új fajta procia...
2013. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
tisztelt Somewhere nek: Az Intel 2011. január elején 17(+1) új processzort dobott piacra, ezek közül 6(+1) asztali felhasználásra készült. Az új CPU-k Core i5, illetve Core i3 néven kerültek forgalomba, és számos szempontból is újdonságot hoztak. Először is ezek voltak az első kétmagos Core i5 processzorok (Clarkdale), ellentétben az eddigiekkel, melyek mind négymagosak voltak (Lynnfield). bla, bla , bla. benne van.. az ÚJ CPU-k!! tehát te te elnevezésed hogy processzor család, nem hibás, mivel tényleg az de akkor is önmagában a core i3 is egy procii.............. am jó vidi <<--kérdező.
2013. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést azért tettem fel,hogy megtudjam kb mennyire mondtok igaz a válaszotok,már 2 kérdéssel megláttam azt hogy sokan nem is tudjátok mit irtok(tisztelet a kivételnek) csak ráírjátok "talán elmenne" meg ilyenek de azért köszi
2013. aug. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!