Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A világ egyik legerősebb pc-je?

A világ egyik legerősebb pc-je?

Figyelt kérdés
Össze tudnátok nekem rakni egy konfigot, ami szerintetek jelenleg a legerősebb pc? Nehogy megbotránkozzatok, nem akarom megvenni.:) Csak érdekel.
2013. aug. 6. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerver vagy gamer gép?
2013. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gamer érdekelne.
2013. aug. 6. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát van benne egy i7 3970X meg 2db HD 7990/2db GTX 690... Meg 64GB RAM...
2013. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

4 db GTX Titan erősebb.

2013. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek van olyan idióta, aki vesz ilyet?
2013. aug. 6. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ne már...:)
2013. aug. 6. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
64GB RAM meg tök felesleges csak mutogatni jó. A legerősebb játékgép szerintem nem egyenlő a legerősebb PC-vel sem egy munkaállomással vagy szerverrel. A játékoknak megvan a maguk hardver igénye, amiből persze építhető egyszerűbb és vadabb konfiguráció is. Mindenképpen érdemes lehet az ésszerűséget szem előtt tartani, mert ugye +10-20% teljesítményért nem éri meg durva összegeket kidobni (pl a több videokártyás rendszerek sem skálázódnak tökéletesen, a negyedik kártya már nem dob sokat a teljesítményen, de az ára ugyanannyi, mint egynek és ugyanúgy áramot zabál). Szóval az ésszerűségnél maradva sztem bőven elég egy combosabb i5 proci, bőven elég 8GB RAM és bőven elég két felső kategóriás videokártya. Felesleges állítani a cerkát az überbrutálnagyondrága elméleti konfigokra, ez olyan gyerekes...
2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. És mégis vannak ilyenek... Vagy nyertek a lottón vagy oligarchák vagy ki tudja kik
2013. aug. 6. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát igen vannak szemtelenül gazdag emberek, de egy ilyenre jut szegényekből milliók. Ha valaki megteheti és tényleg erre élvez, akkor csinálja és játszon az e-péniszével bár ha ilyen gazdag lennék Én valószínűleg más élvezetekbe ölném a pénzem és az időm (persze lenne egy-két ütős gépem, de nem az lenne az mindenem...).

:)

2013. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!