Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb Intel GAMER...

Melyik a legjobb Intel GAMER processor socket 775 foglalatba 15000 Ft alatt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Intel Processort keresek ami max.15000 ft...

Ha lehet 4 magosat írjatok de lehet 2 is!


Most egy Intel E6300 am van Ati x1950gt videókártyával és nem mennek a játékok túl jól,de ez nem csoda 256mb-os vga-val :)

és először processort szeretnék cserélni!

Azért nem akarok AMD-t venni mert ahoz új alaplap is kellene sajnos pedig azt vennék mert azok ELVILEG jobbak játékra :)



2013. aug. 6. 22:49
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Hát a helyzet a következő, jó helyen körülnézve 14-15K egy Intel Q8200 (apronet) ha még van annak a fazonnak aki nagy tételben árulta.

Ámde.

A kicsi cache méret miatt a négymagos 8000-es szériát játékok alatt a kétmagos E8000 széria megeszi reggelire. Pont ezért utóbbi sok esetben drágább! De ha látsz olyat, akkor inkább azt vedd meg. Négymagosból a Q9300 és a többi érné meg, de azok 20K+ használtban is.

Azért alaplap leírásában nem árt megnézni mit támogat, mert van olyan alaplap, ami csak a régi Q6000 szériát ismeri és nem megy benne újabb.

2013. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én első körben nem processzort, hanem VGA-t cserélnék, játékoknak jobban számít. Ráadásul ami még ezen elfut, az jellemzően nem használja ki a több magban rejlő lehetőségeket, és 15 ezerből maximum alacsonyabb órajelű Quadot tudsz csak venni, így akár lassabb is lehet...
2013. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 1.válaszküldőnek:


Köszi a választ!

Egyszerübben elmondanád?:D

Nagyjából értem és azt szűrtem le hogy a kétmagos jobb játékra a cache méret miatt.Nemsokára új alaplapom lez ami sokkal tiöbb procit kezel(ami most van a tesom gépépe) mert a mostani E6700ig kompatibilis és én kinéztem magamnak egy E8200as procit a Vaterán

2013. aug. 6. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Alaplapcsere is lesz, akkor én azt ajánlom hogy add el a a procit + alaplapot, és válts AMD-re, használtan van AM3-mas Phenom II X4 945 kb 15-16 ezerért, van amikor 14-ért, és jóval erősebb mint egy Q8***. Tudom hogy leírtad, de gondolkodj el rajta mert sokkal jobban járnál vele.:)
2013. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Renátó ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális,de egy E8400-al ugyan csak 2 magos,de bőven el lehet lenni.
2018. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!