Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia GeForce 605 up to...

Nvidia GeForce 605 up to 2795mb vélemény és kérdés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy mit takar az "up to 2795mb" szócska... nem tudom értelmezni.. interneten 1GB-os nak irják de akkor ez mi? Amúgy vélemény róla?

2013. aug. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
up to = akár, up to 2795MB= akár 2795MB. Ez úgy jön ki, hogy a rendszermemóriát le tudja kötni (a driver).
2013. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őőő.. ezt meg fogalmaznád úgy hogy egy kezdő is értse mert én nem vagyok otthon ezekben a dolgokban de köszi a választ =/
2013. aug. 7. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mekkora memóriája van, ez egy alap kártya ami játékra alkalmatlan, az up to 2795 pedig azt jelenti hogy ennyit tud lefoglalni a rendszermemóriából, igazából ezt milyen program írta ki neked ?
2013. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A számítógépem oldalára van fel ragasztva a specifikációnál... amúgy én játszok vele elég jó játékokkal... :) Az mit takar hogy alkalmatlan játékra?
2013. aug. 7. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy szerinted fut de borzasztó gyengének számít
2013. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah úgy már értem :) Köszönöm a segítségedet...
2013. aug. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!