Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Videokartya-t es Cpu...

Milyen Videokartya-t es Cpu huto-t ajanlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy kicsit felhuzni a Cinfigom. A proceszort 4.0 GHz-re akarom huzni vagy nagyobbra, 8GB ram es egy videokartya-t is + uj processzor hutot is akarok tenni.

A Config:

Alaplap: Asus FM2A55-M

Processzor: AMD A10 5800K 3.8 GHz

Memoria: 2x2GB Kingstone 1600MHz

Tapegyseg: Corsair Builder CX500W

Gephaz: Cooltek k5 3.0


Egy Cooler Master Hyper TX3 EVO Cpu hutore

Egy HD7790 videokartya

Es 2x2GB Kingstone 1600MHz

Milyen lenne igy? 4x2 GB ram kb mind1 mint a 2x4 gyorsasag szempontbol kerdem.

Iletve az uj huto elbirna a proci melegedesevel akkar max teljesitmenyen? A videokartya az tudom hogy jo :)

Koszonom elore is a valaszokat.



#memória #videokártya #CPU #gep tuning #uj alkatreszek
2013. aug. 7. 20:25
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
Mekkora házad van?(milyen széles)
2013. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El fog férni a TX3

Nekem egy Xigmatek Loki-m van , az elveszne benne.

Minek veszel APU mellé 7790-et? Kevés az IGP teljesítménye?

2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
Virtu MPV működik Trinity APU-val is, kevésbé hatékony, mint a Dual graphics, viszont minden modern vga-val működik.
2013. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# 16cm hoszusagu huto fer el.

2# Azert veszek mert kevesnek talalom a teljesitmenyet ezert is vettem ezt mert akkor enyi penzem volt es igy tutam adig hasznalni nem a polcon tartani amig jonn egy jobb videokartya vagy valami.

3# "Virtu MPV működik Trinity APU-val is" nem ertek enyire a dolgokhoz legyszuives nem fejtened ki kicsit erthetobb nyelven? :D

2013. aug. 8. 14:20
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Azt jelenti, hogyha föltelepíted, Virtu MPV drivert, akkor a processzorban lévő igp rásegít a videókátya teljesítményére.


A TX3 EVO-nál erősebb hűtő kell, ha az a10-et fel szeretnéd húzni 4,7-4,8+ ghz-re, Pl egy Thermaright Macho 120.

2013. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az A10 alap 3.8 es max 4.2 re lehet :) Ha fel is huzom akkor 4.0 GHz re mivel 8GB ram es egy jo videokartyaval barmilyen mostani jatekok fullHD , ultra setings meg ilyenek es en nem vagyok az a fullHD-s player esetleg Mediumra tennem :)
2013. aug. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!