Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tapasztalatok Intel Dual-Core...

Shoxsaa kérdése:

Tapasztalatok Intel Dual-Core E2160 LGA775 processzorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most vásároltam egy gépet amiben ilyen proci van! 2 nap múlva érkezik, kinek milyen tapasztalatai vannak a procival? Gyors, lassú? Játékokkal milyen "viszonya" van?

Én legfőképp minecraftra, gta iv-re, far cry 3-ra használnám! Esetleg bírja e?



2013. aug. 7. 22:05
1 2
 1/15 P.O.C. ***** válasza:

Játékra szerintem elég rossz választás volt, tipikus irodai gépekbe való proci.

Még a Minecraft és as GTA4 eldöcög, de szerintem a Far Cry 3 -at te sem gondolhatod komolyan. Na meg persze fontos a konfig többi része is, arról semmit se mondtál.

Mennyiért veszed amúgy? Ilyen laikus kérdés után csak megkérdezem, nehogy átb@@szzanak.

2013. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem fognak átbaszni, ugyanis az ATX-ben vettem, 24 ezer forintért. 1 giga ram van hozzá, de azt én felhúzom 4-re vagy hatra ha ideér, attól függ mennyit bír az alaplap,meg Intel GMA3100 integrált vidikarival, ami alapvetően ritka sz*r, de fogok bele rakni jelenleg egy 512-eset, később ha lessz pénzem 1 gigásat... most csak az van :D De kifejezetten jobb konfig mint ami most van a pentinum 4-es, 1,4 ghz procimmal.
2013. aug. 7. 22:25
 3/15 Osynho ***** válasza:

"Nem fognak átbaszni, ugyanis az ATX-ben vettem, 24 ezer forintért."


Akkor az átbaszás. :)

2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
miért lenne? 24 ezerből megvan egy viszonylag normális gép :D nekem nincs bajom az ATX-el! megbízhatók! még régebben Szefi (youtube) ajánlotta ,azóta mindent ott veszek...
2013. aug. 7. 22:29
 5/15 anti paladin ***** válasza:
Hááááááát, 24e azért a prociért, lapért, 1 giga ramért egyenesen rablás.
2013. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem, ez a proci máshol 14 ezer. a ram az sz*r, de nekem van itthon jó. vidikarim is van.. szerintem megérte, de izlések és pofonok :)
2013. aug. 7. 22:36
 7/15 P.O.C. ***** válasza:

Ha szerinted annyiért nem átbaszás, akkor nézz kicsit körül a használt piacon.

Csak 1 a több száz hasonlóból:

[link]

2013. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anti paladin ***** válasza:

még egy pár találat:


[link]


[link]


[link]

[link]

[link]


Ezek közül a leggyengébb is izzé-porrá veri azt az e2160-at.

2013. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 P.O.C. ***** válasza:
Összefoglalva tehát: ÁTB@@SZTAK!
2013. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Látszik hogy nem értesz hozzá egyáltalán.

"fogok bele rakni jelenleg egy 512-eset, később ha lessz pénzem 1 gigásat..."... OMG.

Rohadtul nem az számít hogy hány gigás. Egy 512MB-s lazán elver egy 4GB-s kártyát is. Na itt buktál meg.

Far Cry 3-at felejtsd el, az első kettővel LOW-on játszogathatsz, persze nem az integrált videókártyával, hanem egy 4850-el pl. (10k körül van hardveraprón)

2013. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!