Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo vagy Asus? Esetleg...

Lenovo vagy Asus? Esetleg valami más márka?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még laptopom, eddig asztali gépet használtam, de most hogy megyek egyetemre kellene egy jó laptop játékra és multimédiás célokra. Maximum 200-210 ezer forintot szánnék rá, de az se baj ha olcsóbb :) Tudnátok valamit ajánlani, ami tényleg jó és megbízható?
2013. aug. 8. 00:35
 1/9 Smittes ***** válasza:
2013. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Asus párti vagyok.:) Szerintem a laptopok mellett nagyon jó alkatrészeket gyártanak. :)
2013. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó konfig ez a lenovo, bár én nem vennék.


Ebben 4 magos az i7

[link]

De ha nem akarod kimaxolni a keretet, akkor sztem egy olcsóbb gép is megteszi, mert már ez is elég korszerű.

[link]


Amúgy milyen bolt ez a computerimperium?

Csak, mert a budapesti üzletük képe pl. szoftverrel van készítve, és nem fotózott! Ez olyan kamu szagúnak tűnik nekem. Meg irreálisan alacsonynak tűnik az ár is.

Pl. uaz a konfig gyengébb vgaval máshol (23kval drágábban):

[link]

Meg hogy ők azt állítják magukról, hogy megbízhatók...

2013. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Keresgéltem és találtam egy véleményem szerint jó ASUS-t:

[link]

ehhez mit szóltok? :)

2013. aug. 8. 22:59
 5/9 Smittes ***** válasza:

Játék és multimédiás célra használva a videókártyát kell legjobban figyelembe venni.

Itt egy lista a videókártyák teljesítményéről.

[link]

remélem segítettem.

2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Segítettél. :) de ezek közül melyik pont a leglényegesebb?
2013. aug. 8. 23:16
 7/9 Smittes ***** válasza:
mind1-ik fontos valamiért...valahol ez valahol az több,ezért jó hogy a laptopszalon szerkeztői sorrendbe rakták a vga-kat teljesítmény ügyileg
2013. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem. Nézelődtem ezen az oldalon és ezt találtam:

[link]

Erről mi a vélemény? Nekem tetszene, mert jó a procija, de a VGA-tól félek egy kicsit....nekem eddig csak GeForce volt.

2013. aug. 9. 00:31
 9/9 Smittes ***** válasza:
nem rossz laptop az..de sztem asus 205k --ért jobb,erősebb vga
2013. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!