Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az előlapi...

Miért nem működik az előlapi jack dugó?

Figyelt kérdés

Üdv. Lenne egy kb. 2-3 éves gépem, egész jól szuperál, ám most az utóbbi időben akarnám használni az elől lévő jack-et, bedugom, de nem történik semmi, még csak nem is keres új eszközt...

Tudnátok segíteni, hogy tudnám valami frissítéssel vagy hasonlóval megcsinálni?



2013. aug. 8. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nincs rákötve az alaplapra. Szét kell szedni a gépet, és a kiálló vezetéket a megfelelő tűre rátenni az alaplapon.
2013. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem válaszoló, elég érdekes játék megtalálni mit hova kell dugni. Ha meg van az alaplapod kézikönyve akkor az nagy segítséget nyújthat most. Az előző gépemen 6 éves használat után kezdett el idegesíteni hogy az előlapi nem működik, neki is estem de egy hétig bíbelődtem vele mire megcsináltam mert máshogy voltak az elnevezések és bizonyos tüskék helye mint a kézikönyvben...


De hidd el nekem ha egyesével vannak a tüskék, nincs jobb érzés mint bedugni az utolsót (főleg ha neked is akkora kezed van mint egy hólapát).

2013. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam egyébként az volt vicces, h a házon a bekapcsolt állapotot és a vinyóműködést jelző lámpák vezetékei közül csak egyet tudtam rákötni az alaplapra, mert messze voltak a tüskék :) Azóta se világít, ha be van kapcsolva.
2013. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előlapi kábelek bedugása télleg élvezet főleg ismeretlen alaplapba :D
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elölről megy kábel hátra... nem az hogy már bevan kötve és valami frissítés kell?
2013. aug. 9. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!