Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 5830 Xtreme karit megéri...

HD 5830 Xtreme karit megéri lecserélni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat költeni rá, de lassan megérik a cserére, milyen karira lehetne lecserélni, vagy még felesleges? Amire használom a gépem: 1. Feliratkészítés, videószerkesztések. 2. gyakorikerdesek.hu,2 3. Skype, 4. HD filmnézés, 5. torrent.

Konfigom: Gigabyte GA H61m-D2-B2

Geil 4 gb Ram

I3-2100 proci, gyári hűtő, szerintem a proci még jó, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, azért vettem ezt a procit, mert maxon 30,5 W-ot foygaszt lemértem, s elég sokat van bekapcsolva a gépem, mert a háttérben végez pár dolgot

Árat nem tudok, hogy mennyiért cserélném le, vagy új gépet jobban megéri néha-néha játszom, heti 4 órát kb. ilyennel, mint Far Cry 3, Crysis 2-3, Dead space 3, bár ritkán, esetleg új proci érné meg jobban, vagy új konfig?


2013. aug. 9. 17:25
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Nen rossz az 5830, de egy 7850 vagy 7870-r megéri lecserélni.


Bár ha fogyasztás szempont, akkor 5830 elég rossz választás volt, mivel az a kártya zabálja az áramot(175w tdp).

2013. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
Az i3 elég lesz míg nem csinál semmi különösebben teljesítményigényes feladatot.
2013. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod, ezért ment a +1
2013. aug. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!