Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb-s venti sok áramot fogyasz...

Usb-s venti sok áramot fogyaszt ha megy egyfolytában?

Figyelt kérdés
van egy usbs ventillátorom még éjszaka is megy gépről, de a gép kivan kapcsolva, na meg van még egy amit én kötöttem usbre 12 voltos hűtőventillátor, az is már megy legalább 1 hete éjjel nappal. sokat fogyaszt ?
2013. aug. 10. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen? Neve? általában 3-6 Watt
2013. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg ha normális akkor nem szabadna többet fogyaszatnia egy átlag ventinél, ami a gépben van.
2013. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lazer. így néz ki csak kék [link]

az van ráírva 5v 3w

a másik hűtőventillátor meg nemtudom.. de szerintem az se fogyaszt sokat mert ugye nem 12 voltrol megy tehát ugy sincs kihasználva teljesen. nem is fúj annyi levegőt, de azért lehet érezni valamennyit

2013. aug. 10. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
USB 5V szabvány alapján 5V-s kell legyen a venti. Kizárt hogy 12V-os ventit tegyél rá, ami USB-s. Ha mégis akkor nagyon kamuztak neked.
2013. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó.. az nem az.. írtam hogy 2 van az egyik sima usb s a másikat meg én kötöttem usbre ami egy 12 voltos pc ventillátor. csak azér kötöttem rá usb kábelt mert a tápkábel neccesebb mert ahoz gépet is szétkell szedni mindig. na meg az csak akkor kapna áramot ha megy a gép. így meg legalább usb hub al tudom szabályozni. igaz hogy nem termel sok levegőt de érezni lehet valamit, meg jratja a levegőt. ráadásul egy régi táp házba csavartam be és még hűtőbordát is raktam bele, de az nem számít sokat. tehát akkor 3w- teljesítménynél nem számít hogy megy már 1 hete egyfolytába ?
2013. aug. 10. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy 3w akkor ki tudod számolni. Segítségképpen, körülbelül 50 Ft = 1 kWh
2013. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszi
2013. aug. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!