Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható lenne ezt a Wifiszó...

Megoldható lenne ezt a Wifiszóró-t kivezetni?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy a mostani wifiszóró nagyon gyenge 1 antennás 54 mbps de 2-3 méterre full jel túlsó szobából ami kb 6 méterre van a szórótól kb 2 jel de nagyon lassú a net vele.Ez emeleten van és kint a kapun kívül sokx neteznék vagy unokatesóm is szokott feljönni de nagyon közel kell menni a szóróhoz,hogy valamit tudjon amúgy ilyen:

TP-LINK WR-340GD 54Mbps


AMit venni szeretnék az:


Router Wireless-N Tenda W303R, 300Mbps


Az a kérdés lényegébe,hogy pont ahogy a kapun bejövünk ott van egy lefödés azon gondolkoztam mi lenne ha a lefödés alá kivezetnék egy antennát a 3-ból.

Nem tudom így működik-e,hogy kiveszem az egyik antennát(ha ki lehet ebből a fajtából :D )veszek egy wifi antenna kábelt a kábel egyik vége be a szóróba a másik be a kiszedett antennába és kivezetem(ami már nem gond). Ez elképzelhető lenne?:)

Válaszokat előre is köszi!



2013. aug. 10. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gépek nem rendelkeznek N szabvánnyal akkor tök felesleges. Mellesleg a fal is szigetel.
2013. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem,hogy full jelbe még jól megy de túlsó szóbából 2 jellel már lassú
2013. aug. 10. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen gépek?:, Okostelefonnal szeretnék netezni nem laptoppal Vagy Valamit félreértek?:D
2013. aug. 10. 11:39
 4/7 uno20001 ***** válasza:

Milyen telefon?

Amúgy a kábel miatt azon az antennát nagyobb lenne a jelveszteség.

2013. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 uno20001 ***** válasza:
Még valami, az nem wifiszóró (nem is tudom hogy lehet kitalálni ilyet :)), hanem antenna. :)
2013. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Galaxy Note II
2013. aug. 10. 12:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább sztem megveszem a router-t úgyis jóval jobb lesz mint ez a router amúgyis pont egy ablaknál van ha még meg is buktatom az ablakot talán úgy már tök jó lenne:)
2013. aug. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!