Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz VGA vagy valami más?

Lopokus kérdése:

Rossz VGA vagy valami más?

Figyelt kérdés

Furmark-tól 10 perc után újraindul a gép, tudom ez vga hibára utal, de most cseréltem alaplapot és csak azóta csinálja. Mitől lehet ez? Mert a 1000%-ig vga akkor csak azt viszem gariztatni de hát így nemtudom hogy mit vigyek. Konfig: Asus m5a97 Evo R2.0

FX 6100

HD 6870

Chieftec CTG 500

Kingston HyperX 1333Mhz

Samsung 840 SSD



2013. aug. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlmelegedik a procid, de lehet hibásan van feltéve a procihűtő, kimaradt a paszta, vagy túl sok volt a paszta, de lehet letört egy csavar. Azért gondolom, általában akkor indítja újra, ha procipróbléma van, ha videókártya, akkor a kép megy el
2013. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a proci, hogy melegedne túl ha furmarkal tesztel az csak a vgat pörgeti 100ra nem a procit ha régi lappal nem volt gond lehet, az alaplap a hibás de ha egy helyen vetted én visszavinném mind2őt, hogy nem tudom melyik a rossz nézzék meg ők.
2013. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem egyhelyen vettem őket, de lehet hogy egy úttal felviszem mind kettőt.
2013. aug. 10. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam, nekem a procihűtőből tört ki egy csavar, s automatice újraindította
2013. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!