Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen adatokat kell nézni...

Milyen adatokat kell nézni egy webkamerán, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Nézegetem a kamerákat de nem tudom melyiket vegyem mert nem tudom mit kell nézni rajta,hogy jó legyen! Van FPS meg FELBONTÁS meg...stb.

2013. aug. 11. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek az adatok (egy-két igazán legalja kamerát leszámítva) szinte megegyeznek mindegyiknél. Illetve ami felbontásban sokkal jobb, az árban már nem éri meg. Amúgy tűrhető mindegyik, de ezt amúgy sem te látod, hanem akivel beszélsz.

Ami érdekesebb dolog, hogy van-e benne beépített mikrofon (ha szükséged van rá), és milyen kényelmi funkció vannak, hogy lehet rögzíteni. Van amit lapos monitorra, laptopra terveznek és van ami önmagában állóként is lerakható.

Ha hordozod, akkor számít a méret.

Én mikor választottam, az elsődleges szempont az volt, hogy kövesse automatikusan a mozgást, illetve az, hogy a fókuszálás automatikusan állítsa magát.

2013. aug. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!