Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy gépet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van 40.000 Ft-om, és egy fekvőházas Dell Optiplex 740-esem (a nagyobb verzió), az alábbi konfiggal:

Alaplap: Dell 10/11/2007-C51MCP51-6A61HM39C-00

Processzor: AMD Athlon X2 4200+ 2.2GHz

VGA: integrált Nvidia GeForce 6150 LE

RAM: 2GB DRR2

Táp: 280W-os Dell


Ebből a pénzből és ezekből a meglévő cuccokból szeretnék egy gépet kombinálni. Eredetileg egy videokártya kellett volna bele, de ez nem fér be, szóval mindenképpen kéne ház, egy új alaplap, egy VGA, és mivel egy 80GB-s winchesterem van, ezért az is kéne. Fontos, hogy bővíthető legyen a továbbiakra. Mindemellett Sims3 és egyéb ilyen szintű grafikájú játékokra kellene (meguntam a szaggatást). Valószínű, hogy a táp se lesz elég, de mivel a hardverhez annyira még nem értek, kérem a segítségeteket!



2013. aug. 11. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok otthon ilyen témában (ezért is olvasgatom ezt a témát), de szerintem itt minden gyenge ... szépen lassan vegyél bele mindent, mert ezt nem tudod felturbózni 40 000-ből
2013. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, és ha a gépház megengedné, csak egy jobb merevlemez, és egy jobb VGA kéne bele, de a VGA külső csatlakozós része (HDMI stb.) nem férne be. Ezért gondoltam, hogy összeraknék valami jobbat.
2013. aug. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!