Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router "elköltöztetése"?

Router "elköltöztetése"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a régi routeremet akarom kicserélni egy újabbra, amit az albiból hoztam haza, típusa TP-LINK WR740N, Az albiban tökéletesen működött upc modemes nettel, itthon a digivel működik a régi, de az újat nem tudom összehozni vele :(


Próbáltam resetelni, meg hasonlók, feltelepíteni 10szer, de mintha nem érzékelné a netkapcsolatot, Dynamic ip-nél 0.0.0.0.-kat látok..


2013. aug. 12. 15:46
 1/5 uno20001 ***** válasza:
A régi router-t te konfiguráltad be? Ha nem akkor kérd meg a Digi-t vagy egy hozzáértő ismerősödet, hogy konfigurálja Digi-s internethez.
2013. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ismerősünk, de az újat az albiban upc-vel kb 1-2 perc volt nekem beüzemelni..
2013. aug. 12. 15:51
 3/5 uno20001 ***** válasza:
Jó-jó de az UPC, az otthonodban pedig Digi van. Kérj meg valakit aki tudja, hogy kell, vagy hívd fel a Digi ügyfélszolgálatot. Vagy itt meg tudod nézni a kapcsolat beállítását: [link] (primary, secondary dns) ha jól látom a routerben PPPoE kapcsolódási típust kell választani. Aztán beírni a Digi.től kapott felhasználónevet beállítani a routerben. Sajnos többet nem tudok segíteni.
2013. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szolgáltatód DHCP szerverén rögzítve van az előző routered MAC címe. Vedd elő a régit kapcsold be, a webminből írd ki a WAN port MAC címét, majd kapcsold be az újat, és a webminben állítsd be azt a MAC címet, amit az előbb kiírtál.
2013. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, Közbe sikerült a digis név meg jsz kellett neki
2013. aug. 12. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!