Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri ezt a...

Isaac42 kérdése:

Szerintetek megéri ezt a gamepadot megvenni?

Figyelt kérdés

Csak erre van pénzem, de eddig nem hallottam felőle rosszakat:

[link]

Ez megfelőnek tűnik, jól is néz ki, működne az öreg gépemen. (xp van rajta)

NFS, Prince of Persia, ps1, és n64-es gémek, talán pár fps..bár az inkább hagyományosan, nhl, nba játékok, autós játékok, Resident Evil 4, Devil May Cry (legrégebbi ami pcre is van...csak az fut el).

Hirtelen ezek jutnak eszembe, amikhez használnám.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 13. 00:28
 1/2 hypno ***** válasza:

Ez egy 2000 forintos gamepad. Pontosan azt kapod ennyi pénzért ami ennyi pénzért jár.

Hogy megéri-e, az teljesen szubjektív. Ha csak erre van pénzed és nem élhetsz gamepad nélkül, akkor neked nyilván megéri.


[link]


Nem az a lényeg, hogy újonnan hogyan működik (bár nem árt, ha hibátlanul) hanem hogy mikor kezd pontatlanná, bizonytalan működésűvé válni.

2013. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hallottam valakinek fél évet, valakinek többet, valakinek kevesebbet bírt...am igen jobbra nem tudok sajnos költeni, de nem is legmodernebb ultra gamekhez kell, amiket felsoroltam max azok, de snes-es meg n64 emu-hoz is jó lenne már nagyon, és ahogy magamat ismerem nem fogom pár hónap alatt olyan brutálisan károsítani, a Sigmás 2 gombos jostickomat azt sajna elég durván használtam, még is még mindig kitart nálam.

De milyen gamepadot tudnál ajánlani 5-4000ft alatt?

(amúgy ahol ezt venném..ott 2500)

2013. aug. 13. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!