Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek ehhez...

Hungaristen kérdése:

Milyen alaplapot vegyek ehhez az alaplaphoz? ASUS P4P800-E

Figyelt kérdés
Van még nekem egy 3,4 gHZ-es procim, meg van 4x512 MB DDR1 400 mHZ RAM-om. De nem tudom, hogy milyen videókártyát vegyek hozzá, mert új gépre nincs pénzem.

2013. aug. 13. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Félreírtam. Milyen AGP videókártyát vegyek ehhez az alaplaphoz?
2013. aug. 13. 10:10
 2/6 anonim válasza:

milyen alaplapot vegyek ehhez az alaplaphoz? semmilyet :)

nos viccet félretéve látom,hogy mi a valódi kérdés.tudni kellene a processzorod pontos típusát,esetleg neten szét kellene nézni tesztek után,vagy fórumokon,hogy hasonló összeállítással milyen videókarit használtak,mi az amit meg tud hajtani.mert ez már egy elég kifutott modell,remélem és mások is,hogy találtad és nem vetted ezt a konfigot.szerintem ez még AGP-s széria,max használtan vegyél hozzá egy geforce 6200-at AGP-set,max 100 ft-ot adj érte,mert játszani úgy sem kell ezen a valamin,max mariót vagy tetrist.Sajnálom,ha valaki becsapott vele,én széttörném a fején,ha ezért pénzt kért valaki.

2013. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jah...közben válaszoltál,agp-s (1. válaszadó)
2013. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
na azért az is vicc,hogy márió meg tetris,kicsit azért többet tud,de nem nagyon kell vele erőlködni.
2013. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
Agp-s x1950 vagy 3850, de alapvetően a jobb agp-s kártyák nagyon drágák használtan is.
2013. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fontosabb dolgok a gépemben: 3,40 gHZ 800 mHZ Framebuffer, DDR1 400 mHZ 4x = 2 GB 400 mHZ DDR1 RAM, ez szerintem már hajtana meg egy komolyabb AGP kártyát, de mondtam, hogy nincs pénzem újabb cuccokra. Pl.: s775 alaplap, Core 2 Duo proci, nekem ez a konfig jutott, sokaknak még ez sincs meg! Örülök, hogy legalább ez megvan, ja mégegy kérdés. Tudja valaki, hogy egy S-ATA-s Pioneer DVD író/olvasó mennyibe kerül?
2013. aug. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!