Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD3000 integrálttal melyik...

HD3000 integrálttal melyik VGA kártyák mennek HYBRID CROSSFIRE -be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alaplapom 760G chipsetes, és ATI Radeon HD 3000 integrált grafikus chip van rajta. Szeretnék venni bele videokártyát, de lehetőleg elég olcsón, és hybrid crossfire partyba tenni őket.


Ez egy tizenéves kori álmom megvalósulását jelentené. A kérdésem, hogy melyik kártyákkal menne? Az alaplap könyv nem túl sokat ír róla.


Vagy másik kérdés: hol tudom megnézni ezeket az információkat?



2013. aug. 13. 11:15
 1/6 anti paladin ***** válasza:
15%
Alaplapra integrált vezérlő nem tud együtt dolgozni dedikált kártyával, ez a technológia max ötletszinten létezett akkor még.
2013. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
100%

[link]


HD5670 a legjobb vga, amivel az ipg-d együtt tud működni, de inkább vegyél egy használt 5770-et 15-ért, sokkal jobban járnál azzal.

2013. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A wikipédiás linkből az derül ki, hogy az újabb integráltak támogatják a 5670 -et. Vagy én néztem be valamit?

2013. aug. 13. 11:33
 4/6 Komplikato ***** válasza:
100%
Szerintem a 760G chipset integráltját NEM hívják HD-nak, legalább is anno nem hívták, mert az egyik butítás az volt benne, hogy a HD video gyorsító UVD nincs benne. Azaz selejt 780G chipsetből készültek amikben rossz az UVD egység. Ezért ilyeneket sima Radeon 3000, 3100 névvel illették HD nélkül. 3200-től fölfelé volt HD és így működő UVD egység.
2013. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Huu.


Hát én nem tudom. De most néztem HD filmeket a winchesterről. Nem akadoztak. Az eszközkezelő is HD3000 -et ír ki. Aként is van feltelepítve.


Sőt, az alaplap könyv is írja, hogy támogatja a hybrid crossfire -t a 24xx és a 34xx kártyákkal.

2013. aug. 13. 11:50
 6/6 BM-Striker ***** válasza:
100%
Amik kb annyit érnek, mint halottnak a csók.
2013. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!