Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok jó fejhallgatókat...

Tudtok jó fejhallgatókat mondani 5. 000 és 10. 000 Ft közötti értékben (többi lent)?

Figyelt kérdés

Néha ha járok a WestEnd-be, beszoktam nézni a Media Markt-ba. Ott kilehet próbálni minden fejhallgatót, rá szoktam csatlakoztatni a telómra.

Furcsa volt Sony hallgatása közben ráébrednem arra, hogy külsőre szép, de hangzásra elég gagyi 15.000 Ft-ért.

Aztán belehallgattam Maxell Tribal Bass-ba ami 4.000 valamennyi Ft volt és csodásan kiemelte a hangokat.

Tényleg létezik, hogy jobb egyes világmárkáknál?

Nekem zene hallgatásra kell, sok féle zenét szeretek, de főleg dubstep, techno vagy rock, amiket hallgatok.

Erre még alkalmasnak találtam a MyAudio Mood-ot amibe beépített mp3 lejátszó is van, ami ha azt vesszük azért jó, mert ha elszakad a kábel vagy megtörik akkor anélkül is használható. Ez kb. 7.000 Ft lehet.

Volt még egy pár jó fejhallgató 10.000 Ft körül, de azokkal az a bajom volt, meg a Maxell-el is, hogy nem kihúzható a kábel és elég vékony is, tehát nem cserélhető, ha megtörik és mehet a kukába egy véletlen baleset után.

Segítsetek légyszi, nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, tanácstalan vagyok, sose volt fejhallgatóm.

Írjátok le ezekről is véleményeteket, és hogy mi lenne célszerűbb és mi az ami kitart legalább 2 évig.


Válaszokat előre is köszi és bocs, ha egy két dolgot hülyén írtam.


20/L



2013. aug. 13. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szép hangú füles kell, akkor a Gamer fejhallgatók körül nézzél körbe, amit a játékosoknak szánnak, mivel ott nem nagyon engedhető meg a gyenge hangminőség.


Nekem: SteelSeries 4H-em van. Szerintem nagyon kényelmes, és a fülem hozzá se ér a belső részhez. Mikrofonja se zavar, mert betolható.


Rendelt, úgy jobban megéri, mint venni boltból pénztárnál.

www.ipon.hu vagy www.pcx.hu

Ez a 2 a legjobbak.

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!