Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemhez kapott lemezekkel...

A gépemhez kapott lemezekkel telepítettem a drivereket de nem ezek a legújabbak akkor törölni kell az elöző drivereket és felrakni az újjat?

Figyelt kérdés
Segítség kéne.. a videókártya driveremet frissítettem de az alaplap drivert lemezről raktam ami szerintem nem a legújabbakat tartalmazza. a frissítés hogy zajlik?
2013. aug. 14. 13:57
 1/3 anonim válasza:
Alaplap pontos típusát ismered? Ha igen, milyen típusú?
2013. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha nem ismered az alaplap típusát, innen: - [link] - programot, amivel megnézheted a pontos típust.


Ha ezzel megvagy, felkeresed az alaplapod gyártójának oldalát, majd típus szerint rákeresel a hardverre. Eztán letöltöd a neked megfelelő illesztő-programokat.


Egy példa az én alaplapom esetében: GIGABYTE GA-EX58-DS4


Tehát, megkeresem a címet, ami - [link] – majd Driver, aztán az oprendszer kiválasztása után letölteni az aktuális illesztőket. Ennyi.


Egyébként azért kérdeztem tőled az anyalap típusát, hogy megspóroljam neked a „fárasztó” keresési procedúrát. De „nem erőszak a disznótor” :)

2013. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gigabyte H61M-S2PV az alaplap.

tehát letöltöm elindítom és felmegy magától nem rontja el?

2013. aug. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!