Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez 1 FM2-es AMD A10-5800K APU...

Ez 1 FM2-es AMD A10-5800K APU with Radeon (tm) HD Grapics processzor milyen hűtőt javasoltok rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A címben leírtam a processzoromat, hogy milyenem van és szeretnék venni rá 1 másik jófajta hűtőt. [link] ez a fajta hűtő nem tudom, hogy rá menne-e vagy sem és ezért fordulok felétek, hogy segítsetek ebben nekem. Ha nem menne rá (valaki tudja és leírja) akkor valami ehhez hasonlót kicsit eltérő hűtőt javasolna valaki azt meg köszönném. Várom a válaszokat sziasztok
2013. aug. 14. 18:18
 1/2 levis56 ***** válasza:
Miért akarsz másik hűtőt?Nekem is APU van a hűtő csendes módban tökéletesen hűt alig van hangja a CPU hő terhelésnél nem több 40-45 foknál.
2013. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért, mert nekem például a játékoknál felmelegszik akár 80°C-ra vagy fölé is, és nem szeretném, hogy a hűtés miatt romoljon el hamarabb a procim. :)
2013. aug. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!