Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szedtétek már szét ezeket?...

Szedtétek már szét ezeket? Egerek. (Logitech, Asus)

Figyelt kérdés

Notebook egérke : M-UAG120 (Asus van ráírva az aljára meg Logitech)

Nagy egér : (Logitech) Ugyan iylen Fekete , Vezeték nélküli.

A kérdés az hogy hogy szedjem szét őket? Sehol nincs rajtuk Csavarnyílás szétpattintani meg enm tudom. Kép róla:

[link] <- picike.


2009. okt. 28. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább egy csavarnak lennie kell, a nyáklapot ugyanis valamivel le kell fogatni. Az egér alján levő matricát szedd le valahogy, a "csavar nyílás" is ott lesz. Aztán csak szét kell pattintani, de csak óvatosan!
2009. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A notebook egérnek a M-UAG120 felirat "UA" karakterek alatt van a csavarnyílása. elég ha ott átlyukasztod a fóliát.

A logitech embléma alatt egy négyzet alakú bemélyedés van, ami nem tudom mire szolgál, mert nem szedtem le a fóliát róla.

2009. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült szátszednem a Notebook egeren a Hátsó tappancsok alatt volt 2 csavar a M-Uag alatt valamiylen lyuk van, nem tudom én se mire szolgál. Az elejénél kell vigyázni 2 pöcökre nehogy eltörjön! A PC egár fóliája alatt szintén incs semmi csak egy lyuk, a csavarokat a felső 2 tappancs alatt találtam. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2009. okt. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!