Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kihozzák nekem még péntekre?

Kihozzák nekem még péntekre?

Figyelt kérdés
A pcx-en fogok rendelni procit, ramot, tápot,vidi karit. Ha ma megrendelem akkor péntekre kihozzák nekem?

2013. aug. 15. 16:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van hétvégén is szállítás?
2013. aug. 15. 16:10
 2/15 anonim ***** válasza:

Gondolom van egy (vagy több) autó.

Ami biztos, hogy Hétfőn és Szerdán indulnak meg a három napos körútra. Tehát ha most rendelsz, jövő héten fogod csak megkapni.

2013. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ma megrendeled, szerintem leghamarabb hétfőn hozzá ki, de ha kevés megrendelés van, lehet, hogy még ezen a héten megkapod. De ez függ attól is, hogy van-e nekik raktáron. Ha nincs, akkor az is idő, még megrendelik, és megkapják.
2013. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van raktáron mert akkor kiírják az oldalon. Akkor értem. Ha most megrendelem jövő hét hétfőn már itt is van? Vagy ha holnap még akkor is megérkezhet jövő hét hétfőre?
2013. aug. 15. 16:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy Hétfő reggel elindul egy futár megpakolt hardverekkel.

Ez a futár hétfő,kedd és szerda napokon szállít. Ezzel egy időben Szerda reggel indul még egy futár aki szerda csütörtök péntek napokon furikázza a hardvereket.

Minden rendelést, amit hétfő reggelig leadnak az az első furárral érkezik, és Minden rendelést ami szerda reggelig érkezik a második futár cipel. Most okés?

Csak munkanapokon szállítanak, szombat vasárnap nem.

2013. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké értem. Akkor ha ma megrendelem akkor talán megérkezik hétfőre. Ha holnap megrendelem akkor talán megérkezik keddre.
2013. aug. 15. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Ma csütörtök van, tehát jövőhéten az egyes futár fogja kihozni neked a cuccot, ami hétfőtől szerdáig bármely napra eshet, attól függ, mennyire vagy messze a pcx-től.
2013. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Debrecen mellet lakok 12 km-re.
2013. aug. 15. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem nem nem. Látom neked ez bonyolult. Az a fő, hogy mennyire vagy messze a pcx-től, nem az, hogy mikor adod fel a rendelést. Ha 2 km-re vagy a pcx üzlettől akkor feladhatod vasárnap is, mert 100% hogy hétfő reggel már érkezik a rendelés. De Ha 200 km-re laksz a pcx-től, akkor hiába adod fel szerda délután a rendelést, te attól még várhatsz egy hetet is a rendelésre.
2013. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze azt is érdemes végiggondolni, hogy hétfő és kedd nem munkanap a jövőhéten.


Egyébként meg hívd fel őket és kérdezd meg, nem az a legegyszerűbb?

2013. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!