Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik GTX 770-et vegyem?

Melyik GTX 770-et vegyem?

Figyelt kérdés

Most GTX 560-am van Asus DirectCU II-ben, de ahogy mostanság nézem az Asus árakat, szerintem kicsit túlárazottak. De megláttam az Msi-t, a Gaming és Lighting kártáyikat és megtetszettek :D és olvastam, hogy elég jó hűtésük van.

Melyiket érdemes venni?


Gaming 2gb: [link]


Gaming 4gb: [link]


Lighting: [link]


1. Kell 4Gb? :D Új játékokkal szeretnék játszani Ultrán és High-on.

2. Lighting az tunigos? Elég a gaming?

3. Intel Core i5 3330 3Ghz - maximálisan kihajtja, ugye?



2013. aug. 15. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp MSI-re fáj a fogad, akkor elárulom, a legolcsóbb is jó lesz. A 4 GB változat csak és kizárólag akkor éri meg, ha 3 monitorod van, a Lightning verzió meg akkor és csak akkor ha a tuningolás a játék előtt áll.

[link]

Ezt is lehet tuningolni, remek, halk hűtése van, játékra nagyon jó és i5 3330 kihajtja.

2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem mindenképp Msi, de megtetszett. Mit ajánlasz még?
2013. aug. 15. 23:12
 3/4 A kérdező kommentje:
És ez ugye alapjáraton és terhelésen is halk és nem melegszik a kártya?
2013. aug. 15. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kártya, ami nem melegszik. Még ha vízhűtéssel van hűtve 30-40 ventilátorral (Ilyen létezik, 25 fokba negatívak a hőmérséklet számai) is melegszik. De túlmelegedéstől nem kell félni. Még egy CM Silencio kazánház 550 háznál sem kell aggódni. És terhelés mellett természetes, hogy gyorsabban pörögnek a ventik, de nem lesz nagyon hangos. Hasonló a hangzása mint a DirectCU II-nek.
2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!