Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1,4 GHz-es laptopot néztem...

1,4 GHz-es laptopot néztem ki, de nem tudom hogy ez a processzor sebesség jó lenne?

Figyelt kérdés
nem akarok rajta játszani, csupán csak az egyetemre kellene, hogy tudjak neten keresztül felvenni órákat. amúgy ez a notebook lenne az: [link]

2013. aug. 17. 19:09
 1/8 levis56 ***** válasza:
Amire neked kell arra tökéletes, filmeket is szépen viszi.
2013. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy dolgot nem értek, mért viszik túlzásba a ramot? 2 GB is bőven elég lenne bele, s a többit a procira költenék
2013. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 levis56 ***** válasza:
Minél erösebb egy proci annál nagyobb a fogyasztása és egy hordozható gépnél a minél hosszabb akku üzemidő nagyobb fogyasztás több hő nagyobb venti teljesítmény ez mind szívja le az akkut.
2013. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez nem egészen igaz.

Az erősebb korszerű procik már mind turbo boost(turbo core) technológiával működnek..

2-2,8Ghz között futnak alapjáraton energia takarékosságból,de ha játszol,a magok jóval nagyobb Ghz-en is tudnak működni. Tehát ez a nagy fogyasztás hülyeség.

2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg, borzasztó lassú még netezésre is, egy kicsivel többért sokkal jobbat kapsz :

[link]

Vehetsz használt, jó állapotban levő üzleti gépet is ennyiért :

[link]

2013. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Fujitsu meggondolandó! Tetszik :DD köszönöm szépen a válaszokat :DDD
2013. aug. 18. 10:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a Fujitsu nem kapható Csabán, se a notebook store-ben, se a Media Markt-ban, se a Tescoban és a Notebook.hu üzletekben sem. de találtam egy Toshibát:file:///C:/Users/vir%C3%A1g/Desktop/TOSHIBA%20Satellite%20C855-2FU%20-%20Notebook.hu%20web%C3%A1ruh%C3%A1z.htm 2.20 GHz és a memóriája 4GB. szerintetek ez már jó lenne???
2013. aug. 19. 08:41
 8/8 A kérdező kommentje:
küldök inkább egy másik linket róla: [link]
2013. aug. 19. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!