Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boot idő csökkentést hogy...

Egerecske kérdése:

Boot idő csökkentést hogy lehet elérni még pluszba? Windows 7 64 bit (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy mi az amit le lehet tiltani a rendszerben, amit az átlag user úgy se használ, amivel nyernék némi időt. Msconfig-ba tiltottam az automatikusan induló programok egy részét, kapott a gép egy jó kis ssd-t, növeltem a memóriát. Az lenne acélom hogy 10 másodperc alatt legyen a boot-idő, ami jelenleg kb 25 másodperc. Bármi ötlet érdekel amivel tudnék nyerni némi kis időt.
2013. aug. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Raid0-ába kötsz még több ugyanolyan SSD-t.
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
25 másodperc? OMG! Kész emberöltő, ott fogsz megöregedni.
2013. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem ennek a raid 0-ba ssd dolognak. Na mosta az menyire igaz hogy ha az egyikről elvesnek az adatok ,tönkre megy akkor a másik is kuka?
2013. aug. 17. 22:14
 4/6 Goofre ***** válasza:
amennyire én tudom a másik ugyan úgy használható
2013. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Ez csak RAID1 -re igaz, mert ott vannak tükrözve a meghajtók. RAID0 esetében ha az egyik meghajtó kimegy, elszáll a rendszer.
2013. aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy rakhatsz fel win 8 at kb fele annyi a boot idő mint win 7 nél.
2013. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!