Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért érzékelik a játékok...

Miért érzékelik a játékok szarul a kormányomat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy ősrégi Logitech MOMO Racing Wheelről lenne szó. Alapvetően ezt a kormányt gyárilag hibásan adták el. Tehát a gáz és fékkel problémák vannak. A gázt nem érzékeli 100%osan, de a féket mindig úgy érzi, mintha lelenne nyomva egy picit. A régi NFS Most Wantedben elég furcsán néz ez ki. A gázt nem tudom beállítani a pedálra, úgyhogy egy gombra állítottam át. A játék közben ha nyomom a gombot(gázt), akkor a fék benyomva marad mindig egy picit. Ahhoz, hogy ne legyen benyomva a fék, nyomnom kell a gáz pedált is, holott nem arra van beállítva... És találtam egy simulator játékot, ahol a gáz-fékkel semmi gond, érzékeli rendesen, ott a kormányt nem érzékeli. Pontosabban a gombokat igen, a fordulást nem. Ez azt jelenti, hogy ennek a kormánynak vége? Mert szinte nincs olyan játék, ami rendesen érzékeli?

2013. aug. 18. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg Windows 7em van. Épp ezért a CD-nek semmi hasznát nem veszem, mert feltelepítem, de nem indul el a program.
2013. aug. 18. 22:23
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Innen letöltheted a Win7-es driver-t. Csak állítsd be, hogy 32 vagy 64 bites rendszered van, majd kattints a Szoftver letöltése gombra. Utána telepítsd. Remélem megoldja. Sok sikert!

2013. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a szimulatornál még mindig rossz, de a többinél most már tökéletesen működik! Köszönöm szépen a segítséget! Így annyival jobb mondjuk DiRT 2-zni eltekintve attól, hogy tük béna vagyok még. Szuper! Köszönöm szépen!
2013. aug. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!