Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a laptopról?

Mit gondoltok erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Laikus vagyok a számítástechnika terén ezért segítséget kérek, mi a vélemény erről a Notebook-ról?


[link]


(a laptop a dc universe online-hoz kéne arra volnék kiváncsi futna-e rendesen)


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 19. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

MINIMUM SYSTEM SPECIFICATIONS:

Windows XP 32 bit

P4 3.0 GHz or AMD equivalent

NVIDIA 7800+ or ATI 1950+ Video Card

1 GB of RAM

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection


RECOMMENDED SYSTEM SPECIFICATIONS:

Windows XP/Vista/Windows 7

3.0 GHZ CPU Dual Core Processor

2 GB RAM

NVIDIA 8800GTX+ or ATI 3800 series+ Video Card

30 GB of Free Hard Drive Space

Broadband internet connection


A minimum rendszerkövetelménynek simán megfelel, és az ajánlottat is kb. teljesíti a gép, úgyhogy sztem jól futna rajta, bár én hp-t nem vennék...

2013. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Mi mást ajánlanál nekem?Ugyanebben az árban kb és kapható legyen az euronicsban (csak ez van a környéken meg tesco) nem bizom a futár cégekben + bankkártyávál fizetnék.
2013. aug. 19. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Végig néztem a listájukat, és asusban, meg acerben nem találtam hasonló/jobb konfigot ilyen árban.
2013. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem ment a zöldkéz, puszta kiváncsiságból ezen futna-e a skyrim?
2013. aug. 19. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek alapján az alapkövetelmény megvan, viszont az ajánlott nincs (csak 2 magos a proci, és nem 4), úgyhogy sztem korlátozott beállításokkal elfutna.

2013. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a HP mint márkávával mi a baj?Hamar meghibásodnak a termékeik?
2013. aug. 19. 23:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Régebben nem vtak megbízható gépek, és bennem ez megmaradt, bár azóta ki tudja...

Az asus (meg kissé olcsóbbként az acer) sztem arányos konfigokat állít össze, nincsenek is túlárazva, és megbízhatónak is tartom őket.

2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából én asusban gondolkodtam mert már volt vele tapasztalatom és elégedet voltam vele, HP-val nem találkoztam laptop formában csak mint nyomtató ismerem, azért erre a termékre esett a választásom mert még olcsó és azt tudja amire kell nekem.
2013. aug. 20. 09:10
 9/11 anonim válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy.

Ha 10 alatt vagy , akkor felesleges neked LAP-TOP,mert úgysem tudnád kezelni.Amúgy tudsz olcsóbban szebbet is venni!

2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
10000 ft-ot drágult, de jó......
2013. aug. 20. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!