Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy LG 236v tipusu ips...

Vettem egy LG 236v tipusu ips monitort, full hd, de az egész képernyő úgy csinál mint amikor a telefon mellette van és valaki hív, miért? úgy rezeg

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozgasd meg a kábeleket, okozhat interferenciát, ha nincs megfelelően csatlakoztatva - vagy valamilyen eszköz van a közelében, ami zavarja. Próbáld meg mindentől távol rakni(amíg elér a kábel), ha úgy sem jó, akkor nézd meg másik gépnél is, esetleg másik kábellel, ha meg sehogy sem sikerül normális állapotúvá varázsolni, akkor vidd vissza, hogy nézzenek rá.
2013. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
videokártya miatt lehet? mert egy elég régi van benne..9400 gt. most raktam össze a gépet, csak videokártya még ezután lesz meg, addig ezzel megy
2013. aug. 20. 19:42
 3/3 A kérdező kommentje:
helyre jött:D
2013. aug. 20. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!