Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb szemkímélő monitorok...

Legjobb szemkímélő monitorok 40-50 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés

Olyan monitort keresek, ami a legjobban szemkímélő, keresgettem már sokat a neten, eddig nekem ez tűnt a legjobbnak: LG 22EA63V-P


Ha ennél jobbat tudtok hasonló paraméterekkel, és hasonló áron, az érdekelne...



2013. aug. 22. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szemvédő szemüveggel jobban jársz...
2013. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szem védő szemüvegek se jó semmire. A mai monitorok már nem bántják a szemet, csak nagyon minimálisan.
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: sajnos nekem már vagy 5-6 éves Viewsonic monitorom van ( már LCD, TN paneles) de az utóbbi napokban fáj a szemem, ha fél óránál tovább nézem, meg zavaró a kisugárzása, beállításait már szinte optimálisra állítottam, de kb sehogyan se a legjobb. Ezért keresek valami jót. Szemüveget csak végső esetben szeretnék...
2013. aug. 22. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig az LCD olyan, mint ha egy átvilágított papírt néznél, egyáltalán nem volna szabad, hogy bántsa a szemed. Nem lehet, hogy a szobavilágítása villog?
2013. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, felmerült az is, de LED világítással volt gond, mert halogén kislámpát használtam, de a LED az nagyon zavaró volt, így visszatértem halogénre, azzal szerintem semmi gond nincs. Szóval a monitorra tippelek, de ezelőtt kb 1 hónappal nem vettem észre semmi különöset. Azóta kicsit zavaró a kisugárzása... De amúgy is új monitort akartam venni, csak már eggyel több indok, ezért várom a tippeket
2013. aug. 22. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel CCFL monitor,ezért a fénycső már öreg,és villog.


Cseréld egy LED IPS-re

2013. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha én is arra gondoltam, hogy az megoldaná a dolgot, de nem voltam biztos benne...


IPS-en belül melyik a legjobb? melyiket érdemes? AH-IPS?

2013. aug. 22. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!