Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor bekapcsolom a gépet,...

Mikor bekapcsolom a gépet, akkor nem ad pittyenő hangot és a monitorokon nem látok semmit, és az egér se világít alul. Aztán pár újraindítás után meg elindul rendesen. Mi lehet a gond, lehet h valami beállítás beli probléma?

Figyelt kérdés

ASRocK 960GM-GS3 FX alaplap, Sapphire 7750 vga, Phenom 965 proci, 4 GB 1333 ram.

És 2 monitor van kötve a vga-ra!

Régebben is csinált ilyet és akkor lekapcsoltan hátul a táp kapcsolóját, majd vissza, és utána működött rendesen, de most csak a sokadik újraindítás után volt jó.



2013. aug. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem történt vmi a táppal...
2013. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de csak ritkán csinál ilyet. én az alaplapra gyanakszom. kb 1 éve raktam össze a gépet és mikor még vadi újak voltak az alkatrészek akkor is csinált ilyet.
2013. aug. 23. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Haveromnál volt ilyen, valahogy bekapcsolódott a turbó mód az alaplapon és 3,4 helyett 4ghz-en ment tőle a proci. Bios visszaállítása + rendes beállítása óta rendesen indul neki a gép.
2013. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!