Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5-3470 + nvidia geforce...

Intel i5-3470 + nvidia geforce 9600GT IDEIGLENESEN?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Venni akarok egy gépet, de egyenlőre a videókártyát nem bírom megvenni bele, hanem csak pár hónap múlva. Tehát az volna a kérdésem, hogy van 1 9600GT kártyám, és addig amíg nem veszek kártyát hogy járok jobban,

ha: Belerakom a 9600GT-t vagy a processzorba integrált VGA-t használom ? Régebbi játékokkal játszanék addig ( pl. Call of Duty 2 ) Tehát hogy lenne jobb? És természetesen ahogy írtam, csak ideiglenesen.



2013. aug. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A 9600GT sokkal erősebb, mint az integrált HD2500.
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, a HD 2500 elég gyengécske, a kártyával többre mész. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..
2013. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek ! Azt szeretném még kérdezni, hogy ezt a kártyát meddig lehet -ésszerű határokon belül- tuningolni? ( Gigabyte Gamer Hud, a kártyához kapott programmal)?
2013. aug. 23. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali, MSI Afterburnert ajánlom, minden kártyához ezt használjuk még a notebookokhoz is.


A másik kérdés melyik verzió kártya van neked, gondolom GIGABYTE de abból is kijött, 1 vagy 2 slot-os.

Mondjuk pl:

Core GPU: 650MHz

Memory: 1625MHz


Tehát próbálod folyamatosan vinni fel Core-t mondjuk 700-750-re ezt tovább nem is nagyon tudod Volt emelése nélkül(de mint kezdő ne csináld), és a Memóriát 1800-2000, vagy akár 2200-at is láttam neten, de így nehéz megmondani, kéne nekem egy GPU-Z képe.

Mert így hiába kérdeznem tőled hogy G92-tes chippel vagy a gyárilag hibás G94-es van-e neked ahol elfeketedik a kép és restart kell..

2013. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik az én 9600-osom és igen ahogy írtad GIGABYTE. Viszont egy kicsit csúszik a dolog, mert nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy akartam( valamiért sosem megy semmi úgy, ahogy én eltervezem ) és csak jövő hónapba vagy az utána következő hónapba tudom megvenni a gépet, és akkor majd meglátjuk hogy mit tud nyújtani a kis 9600-os. Köszi a tanácsaidat, megfogadom őket :)

2013. aug. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!