Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor feltelepítem a grafikus kártya driverjét, megromlik a képminőség, és 1080p-ben nagyon ronda lesz?

Figyelt kérdés

Gigabyte HD7970 OC-ról van szó, de a régi modellből is próbáltam másik géppel, és ott is! Nincs feltelepítve, nem ismeri fel se a VGA kártyát, se a TV-met (HDMI kábellel csatlakoztatva), de 720p-t képes adni, és tök szép képe van neki, kristály tiszta. De mikor feltelepítem (mert sajnos fel kell, hogy felismerje, és jól működjön), megváltozik a kép, FullHD lesz, de sokkal kisebb, rondább. Kis betűket alig lehet elolvasni. Mi lehet a gond? (vagyis a gondot tudom, hogy a driver telepítés után lesz, csak azt nem tudom miért produkálja ezt, és mit lehet vele kezdeni, hogy olyan legyen, mint a driver telepítés előtt?)


Amúgy a Catalyst Manager-ről van szó


2013. aug. 24. 18:08
 1/3 hypno ***** válasza:
Milyen tv-vel használod és milyen kábellel?
2013. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
JVC 32" Full HD, és HDMI-vel van összekötve, mert DVI nincs a TV-n.
2013. aug. 24. 18:50
 3/3 hypno ***** válasza:

A Catalyst Control Centerben van egy "Saját digitális síkképernyőim"" fül. Ezen belül pedig egy "HDTV támogatás" opció.


Meg nézd meg a tv-d kézikönyvét, hogy melyik HDMI csatlakozóra kötheted a PC-t. (Már ha több van neki és támogatja egyáltalán.)

2013. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!