Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lenne bővíteni a...

Érdemes lenne bővíteni a RAM-ot? Intel i3-as proci,1GB videókártya és 4 GB Ram van most, mennyivel nőne a teljesítmény ha beleraknék +4 GB Ram-ot? Vagy a proci lenne gyenge és nem történne szinte semmi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi sem vennél észre átlagfelhasználásnál
2013. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a billentyűzetemen van egy LCD kijelző, ami folyamatosan mutatja, hogy mennyi a memória és a CPU kihasználtság. És 64 bites rendszer mellett eddig még nem volt 75-80%-nál nagyobb memória foglalás, akármilyen játékot futtattam, pedig nekem is 4Gb van. Szóval egyelőre még felesleges, ha csak általános dolgokra, vagy játékokra használod.
2013. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A munkahelyemen viszont 3D-s tervezéssel, modellezéssel foglalkozom, na oda már kell a memória. A tervező program alapból megeszik fél gigát és akkor még nem is rajzoltam semmit. Egy komolyabb gyártó rendszer összeállítási rajza képes megenni 4-5 gigát önmagába. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy van olyan felhasználási mód, ahol simán kell a 8-16 Gb memória, de otthonra általában nem szükséges.

2013. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egyenlőre csak általános felhasználásra kell, a modellezés majd később jön szóba, de ezek szerint addig felesleges variálni.

Köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!