Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik oldalról nézitek a...

Ti melyik oldalról nézitek a számítógép alkatrészeket? Melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a melyik a legolcsóbb alapon 1 év múlva vehetsz másikat. Én a jó, de nem nagyon drága szerint gondolkozok. Szóval felsőkategória alsó része.
2013. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem boltra értette...

pcx.hu a legolcsóbb viszont videokártyát ipon.hu-ról rendelj, az ott olcsóbb.

Minkét bolt 100%ban megbízható.

2013. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik a legolcsóbb mármint úgy hogy melyik oldal
2013. aug. 25. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

pcx a legolcsóbb,a videokártyákat leszámítva.


Aztán merlinhardver,illetve hardverker,ahol ritkább,de jó alkatrészek is vannak,pl XFX tápok,vagy a merlinen rengeteg hűtő,akár használtan újszerű állapotban

2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én iponon szoktam vásárolni 1-2 ezerrel drágább a pcxnél de jobb szerintem a gépösszerakó is és nagyobb a választék.
2013. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló, és bocsi :D Félreértelmeztem. Az iPon-ról nézz, szerintem megbízhatóbb, mint a PCX. A PCX viszont olcsóbb. De ha videókártyát vagy azzal együtt akarsz, akkor iPon mert ott olcsóbb a VGA. Ha külön rendelnéd a VGA-t iponról akkor viszont a 2 helyről levő szállítási költség miatt drágább lenne---> szóval iPon, ha teljes gépet akarsz, PCX ha csak egy alkatrészt.
2013. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!