Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC most, vagy később?...

Gamer PC most, vagy később? (esetleg konzol? )

Figyelt kérdés

Most még megéri a hd 7970+fx8320 vagy várjam meg a hd 9***-es szériát? Vagy ha nagyon drága lesz akkor lemegy a hd 7970 ára és akkor egyerősebb processzor? (FullHD, max grafika+jövőbeli játékok)


Vagy várjam meg a telet és vegyek 1 nagy TV-t+PS4-et gép helyett?


De azért kérek szépen 1 konfigot MAX 250.000 ft-ért.



2013. aug. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én vagy 2 évig terveztem hogy új gépet veszek mert mindíg volt mire várni cpu és gpu terén

aztán másfél éve elszántam magam és 160k ért összedobtak nekem itt egy gépet ami még bírja a fullHD-tempót de sztem a csak a bf 4 kiadásáig XD


ugyh erre a kérdésre nincs helyes válasz

ha itt összedobnak neked egyet arra 2 hónap múlva azt mondják hogy lett vna bele jobb vga hasonló áron

viszont a konzolok nem "öregszenek annyira" mivel a később kiadott játékok is úgy vannak rájuk optimalizálva hogy szépen fussanak

persze egy ha a ps4-ed 2 éves lesz olyan 2015 körül akkor már pcre jobb graffal fognak játszani a friss géptulajdonosok ugyh tényleg nincs helyes választás


nézd meg hogy a konzolok mennyire tartják az árukat a pc-kel szemben esetleg..

2013. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konfigot majd összeállít valaki, én csak a véleményem adom:

Szerintem ez a hozzáállás nem jó, hogy "várjuk meg ezt-meg azt", mert lehet mire az eljön, már jön más ami újabb és jobb, de akkor inkább az kell de akkor meg annak az árára vársz... ugye érted, mire akarok kilyukadni. Szerintem nagyon bölcsen válassz egy konfigot most (mármint okosan válogasd meg, mit raksz bele) és kész. Legalább is, ha PC-n akarsz játszani. A PS4 sem tűnik jó választásnak, ha csak nem azt nézzük, hogy konzolra milyen drágák a játékok. Igaz, PC-n az olcsóbb játékokért a drágább konfiggal fizetünk meg. Szerintem az új gép is jó választás, de a PS4 is. Szóval mérlegelj, melyik lenne jobb neked. Annyi biztos, hogy 250.000 forintból már egy elég jó, időtálló masina állítható össze.

2013. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*A PS4 sem tűnik rossz választásnak, csak elírtam. :D
2013. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont az októbert tényleg érdemes megvárni mert jönnek az új amd vgak és valószínűleg a 7xxx széria ára csökkenni fog 7970 most 96-97 ezer körül mozog valószínű ,hogy akkor kapsz majd 90 alatt is.
2013. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!