Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 -...

ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 - High Definition Audio Controller Tudtok nekem ehhez illesztőrogramot linkelni?

Figyelt kérdés
Lehet én keresek rossz helyen, de sehol sem találok normálisat.

2013. aug. 26. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A probléma az hogy nem tudod te sem és ezáltal mi sem hogy mihez keresel bármit ugyanis az ati rv620 az GPU, a grafikus vezérlőkártya központi egysége (procija).

Ha esetleg megtudod a pontos típusát itt [link] értelem szerűen kitöltve megtalálod amit keresel.

2013. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy AIDA64 nevű programot, ami nekem kiírkálta mik vannak a gépben, és ezt adta ki, a hangkártyánál.

Mivel nincs hang a gépen, így kellene hozzá illesztőprogram.

2013. aug. 29. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Alaplapi hangkártyád van tehát alaplapi drivert keress az tartalmazni fogja.Win frissítéseknél nézz szét mert ott is szokott jönni.Ha továbbra is titok hogy milyen géped van asztali vagy laptop esetleg típus akkor nehéz rajtad segíteni.Ha laptopod van érdemes a gyártó honlapjáról letölteni.Ha tippelnem kell akkor erre lesz szükséged [link]

A probléma az hogy nincs (valószínű)semmilyen drivered-alaplapi-chipset-audio-lan-video....hanem a win univerzális trutyija vezérli a gépedet.

2013. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval a gép nem az enyém. Asztali. Van fent rajta alaplap driver, video kártya driver. Hang meg nincs, se driver hangkártyához. Viszont így, hogy alaplapi hangkártya, így sincs hang, az alaplap driver sem viszi.
2013. aug. 29. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!