Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én egy Sapphire 7770 1GB DDR5...

Én egy Sapphire 7770 1GB DDR5 11201-17-20G videokártyát, jelenlegi Konfigom: Proci:AMD A6 3500 Apu, Ram:4 giga, integrált videókari azért veszek másikat. No és az lenne hogy a késöbbiekben milyen procit vegyek hozzá ami jó?

Figyelt kérdés
Csak azért mert ez tudom már elavult proci, az egyik fele meg hogy kifogja-e hajtani rendesen, és hogy fognak futni a jatekok rajta, Mostaniakra gondolok( Battlefield 3, Crysis3, Far cry3) Ilyenek... ?
2013. aug. 27. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
boccs azt kihagytam h ilyen videó karit fogok venni :D
2013. aug. 27. 19:53
 2/4 hypno ***** válasza:

A múltkori kérdésednél már kitárgyaltuk, hogy ez a foglalat már kihalt.

Olyan processzort vehetsz hozzá, amilyet találsz használtan.


Nem lesz nagy választék.


Platformváltás javasolt.

2013. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hallod ember!!! Azt sem tudom miről beszélsz, jézusom, nem kell kínaiul :D Nem értek a gépekhez, de ettől függetlenül nem vagyok sötét, csak akkor egyet kérdezek, ezzel a procival menni fognak szépen a jatekok? :D
2013. aug. 27. 21:15
 4/4 hypno ***** válasza:

Nem sötét vagy, csak fiatal. Ez azonban nem indok az arroganciádra. Pláne, ha türelmesen válaszolnak a feltett kérdéseidre.

Nemde 16 éves vagy és nehezen raktad össze a kártya árát.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..


Az FM1 foglalat egy rövid ideig gyártott cucc volt, amihez éppen ezért kevés processzor jelent meg.


Aki ilyenbe ruházott be, az egy zsákutcába hajtott és sok lehetősége nincs. Használja amije van amíg működik, vagy megszabadul tőle és egy másfajta foglalattal (platformmal) kezd.


Egyébként a játékok fognak futni az új kártyával és a régi processzorral.

2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!