Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxdata Favorit fekvőházba...

Lord Keri kérdése:

Maxdata Favorit fekvőházba bele lehet tenni a normál szabványú ATX tápegységet?

Figyelt kérdés

Erre a házra gondolok:

[link]


Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy belefér e a normál szabvány méretű ATX tápegység?


Annyit tudok, hogy gyárilag SFX méretű 300wattos FSP táp van benne, ami nekem kevés... :\



2013. aug. 28. 20:24
 1/5 hypno ***** válasza:

Alígha.


[link]

[link]


Viszont sfx-ből van combosabb is.

[link]


Én pl egy Athlon II X3-455 processzor és egy HD7770 videokártya mellé egy ilyet [link] vettem egy 400 W-os fsp ATX táp helyére. Lazán elboldogul a feladattal.

2013. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ettől féltem én is, csak nagyon tetszett ez a ház, mert fekvő, egész pofás, bagóért hozzá lehet jutni és nem kell low profile-os videokártyában gondolkodni.


Az a baj a combosabb sfx tápokkal, hogy rohadt drágák, nem akarok tizen ezreket kiadni érte. Mikor használtan egy GPS-450-es Chieftec-et már 5 rongy körül kapni.

2013. aug. 28. 22:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem akkor a Maxdata helyett maradok a Cooler Master Elite 361-nél ebbe legalább minden szabvány. :)


[link]

2013. aug. 28. 23:12
 4/5 hypno ***** válasza:

A maxdata háznál inkább az a gázos, hogy csak alacsony profilú hűtés fér el benne.


Bár nem tudom mira szánod.

2013. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyári intel hűtővel használnám, nálam inkább a táp most a szűk keresztmetszet! :\
2013. szept. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!