Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható az Ipon?

Megbízható az Ipon?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem egy gépes boltba hogy tudnának-e valami gamer konfigot összedobni hát össze is dobtak álom pénzért

pl. western digital 1T 25000 FT , iponon meg 15-16 ,

Rákérdeztem hogy mit tud az Iponról azt mondta hogy ne vásárolj onnan mert lopott dolgokat árulnak meg nincs garancia rá , most ez igaz vagy hamis ? Sztem csak ráakartat dumálni hogy ott vásároljak ( [link]



2013. aug. 29. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen megbízható és egy 2TB-os merevlemezt vettem 23 ezerért és nagyon meg vagyok a termékkel és a bolttal is elégedve
2013. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meglep, hogy egy boltban lehúzzák a konkurenciát ami ráadásul olcsóbb?:D

amúgy nézd meg a pcx.hu -n az általában jóval olcsóbb és nagyon megbízhatóak onnan vásárolok évek óta.

az ipon is megbízható amúgy csak nekem drága.

2013. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen megbízható, én egy egész konfigot rakattam össze velük. A gariztatás is jól ment nekem eddig, ramot cserélték ki nekem ami nekem volt az már nem volt és kicserélték nekem egy drágábbra és még ráfizetni sem kellett.
2013. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze egy kis zug senki bolt bvzi eladója lehordja az ipont, hogy lopott cuccokat árul. Jó vicc.

Az ipon naponta 100* annyi terméket ad el, mint az ilyen kis senkik, ezért tud olcsóbb lenni.

2013. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megbízható. Minden rendelés szállítása ártól függetlenül 2500ft ezért viszont ha tönkremegy a rendelt termék küldenek érte egy futárt, nem kell bevinned.
2013. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!