Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit akar tőlem ez az üzenet,...

Mit akar tőlem ez az üzenet, mikor telepíteném a nyomtatót?

Figyelt kérdés

Van egy hp photosmart 7260as nyomtatóm. Régebben használtam, most másik gépre akarom rá tenni, de nem találtam meg a cd-jét így letöltöttem hozzá a programot, kicsomagolom és utána elkezdi a felkészülést a telepítésre, kéri, hogy csatlakoztassam a nyomtatót, szépen folytatja, aztán valami fájlokat másol, és kiírja ezt. De mit akar? Már több helyről letöltöttem, és úgy is próbáltam de mindig kiírja. Az előbb raktam fel a lexmarkomat is, azt is letöltöttem, az szépen csendben végigcsinálta, már nyomtattam is, ennél meg megáll a tudomány. :S


[link]


Hiába kattintok az OK-ra, akkor sem megy tovább, tallózni, meg mit tallózzak azt sem tudom mit keres. Ha meg azt választom, hogy mégse, akkor csak simán nem működik a nyomtató. :(


2009. okt. 31. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

tölsd le ezt a dll-t majd tallozd be amikor kéri

utánna okézd le

2009. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aulac ***** válasza:
Töltsd le innen [link] a hiányzó fájlt.Ha kéri akkor add meg neki a megfelelő könyvtárat.
2009. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aulac ***** válasza:
Lassú voltam :)
2009. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2009. nov. 1. 00:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon béna vagyok. Meg most már dühös is. Letöltöttem tallóztam neki mikor kérte, okéztam, erre kiírja, hogy nem lehet másolni. Ez egy szar.
2009. nov. 1. 00:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint, amit csinál(ok) gondolom, hogy normálisan működnie kellene.
2009. nov. 1. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia esetleg priviben irj rám és team wieverrel segithetek


inenn letöltheted és telepitheted


[link]

2009. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!