Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe az alaplapba (HP D530...

Görög Andi kérdése:

Ebbe az alaplapba (HP D530 CMT) max. Mekkora videokártyát lehet rakni?

Figyelt kérdés
Ha volna egy link ahol megtalálhatóak az alaplap specifikációi, az külön boldoggá tenne. Mert én sehol nem találtam érdemleges információt. Kösz

2013. aug. 31. 13:05
 1/3 19András93 válasza:

[link]


valahol a 10. oldal környékén vannak a vga-k amiket támogat

2013. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, sőt biztos, hogy nem igazán értek hozzá. Nekem az lett volna a lényeg, hogy pl. egy 512mb-os kártyát elbír-e. És ha igen, na azután jöhet a válogatás, hogy nvidia vagy ati stb. Vagy ez így nem megy? nem tudom. azért kösz
2013. aug. 31. 15:04
 3/3 19András93 válasza:
A leirás szerint maximum 128 Mb-os VGA kártyát bir el(AGP-s),és a leirásból(14. oldal) kiderül a kártya tipusa is azokat támogatja amelyikeknél a CMT oszlopban X van és ha figyelmesen megnézed kiderül a méretük is.Remélem tudtam segiteni :)
2013. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!