Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2001-2004 közt gyártott...

2001-2004 közt gyártott erősebb socketA alaplapokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg jobbat mint az asus a7a133(de a hasonló is jó :)
2013. aug. 31. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Alaplaptól nem lesz erősebb a géped, az elsősorban attól függ, hogy milyen proci, videokártya és memória van benne. Az alaplap meghatározza, hogy milyen hardvereket képes fogadni, milyen és mennyi csatlakozó/foglalat van a lapon és az egyéb tulajdonságokat (pl tuning képesség, integrált hálózat és hang milyensége stb) befolyásolja.

Attól, hogy csak alaplapot cserélsz, nem fog elindulni a LoL. Rendzser újratelepítést próbáltál már? Driverekkel hogy állsz? Net framework volt frissítve?

Próbáltam rákeresni, de nem találtam infót, hogy a LoL-nak szüksége van-e az SSE2 utasításkészletre...ha igen, akkor K7-es felépítésű procikkal nem fog menni (Duron, Athlon, Athlon XP, Sempron-ok egy része). De sehol nem írják csak azt, hogy 2GHz-es proci kell.

A kérdésre válaszolva annyit mondhatok, hogy socketA-s alaplapot már nehezen szerzel, főleg megbízható, jó állapotút. Egyébként elég jó deszka volt az Abit NF7. Nekem mondjuk rendes Asus A7N8X volt (nem a butított) és nagyon szerettem, de a CPU-t ez még az 5V ágról etette és ezért meg is pukkant benne egy modernebb 12V-ra gyúró Aerocool tápegység.

2013. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Rendzser újratelepítést

próbáltál már? Driverekkel hogy állsz? Net

framework volt frissítve?

Próbáltam rákeresni, de nem találtam infót,

hogy a LoL-nak szüksége van-e az SSE2

utasításkészletre...ha igen, akkor K7-es

felépítésű procikkal nem fog menni (Duron,

Athlon, Athlon XP, Sempron-ok egy része). De

sehol nem írják csak azt, hogy 2GHz-es proci

kell."



nem találtam utalást az sse2re

framework és minden driver fentvan

2013. aug. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!