Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég ez a táp vagy kell új?

Elég ez a táp vagy kell új?

Figyelt kérdés
Van egy Sinan SL500 ATX SATA 500W tápom, és ezen kívül mindent ki szeretnék cserélni egy A10-5800k processzort akarok venni és nem tudom, hogy ez a táp jó lenne e hozzá

2013. szept. 1. 01:19
 1/5 Teno ***** válasza:

most már tudom, h létezik ilyen "márka" is

Azért szerintem bízd egy jobb tápra azt az APU-t

2013. szept. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heil Sinan!:D nekem is ilyenem van... hát legszívesebben letagadnám, de mivel még működik(phenom 2 x6,4giga ram,hd 6570 1db vinyó,1db meghajtó,1 rendszerhűtő)emellet a béna konfig mellet, ezért egyenlőre marad, de ajánlatos minél előbb cserélni,én már csak azért várom a cserét hogy kivehessem a venyót belőle és használhassam rendszerhűtőként, mert elég halk:D de tényleg egy kaki táp, a mellé nem elég...
2013. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi hát akkor azt is cserélni kell :S :D
2013. szept. 1. 08:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg és akkor kb milyen tápot kellene hozzá vennem?
2013. szept. 1. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ha maradni akarsz 500-asoknál akkor raider 500 vagy ctg 500 de hexa 500 se rossz
2013. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!