Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FX4100-hoz milyen hűtőt...

FX4100-hoz milyen hűtőt ajánlotok? Thermaltake V2-es házba kéne beférjen. Kb 5000-6000-et szánnék rá!

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 13:29
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Xigmatek Loki, Alpenföhn Sella.
2013. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Teno ***** válasza:
CM TX3 EVO
2013. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

A Loki egyértelműen jobb.


[link]

2013. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:

Még egy tippem lenne a 92 mm-esekből a ThermalTake contac 21 [link] . Ez 4x6mm-es hűtőcső, egyel több mint a Tx3 Evo. Olcsóbban hozzájuthatsz mint a linken. 1 hónapja egy ezressel olcsóbbak voltak, csak kifogyott azokon a helyeken.

Az a véleményem, hogy érdemes rádobni egy-két ezrest, mert utólag már nem tudod eladni árában a régi hűtőd, ha meg elsőre jót választasz az jól szolgál úgy 5-6 évig. Nekem ilyen méretű házam van és piszok sokat kerestem a kis mérete miatt(azt vettem amit ajánlottam).

Ez 2x annyi, de venti nélkül is elmegy (télen fűtetlen szobába biztos). [link] Elvileg 150 mm magas, úgyhogy csak belefér a (182mm?) házadba.

2013. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a teljesítmény nem is igazán lényeges. Elég ha kicsit jobb mint a gyári, viszont legyen annál lényegesen hallkabb,mert ez mint egy felszáló boeing! :/
2013. szept. 2. 21:54
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Akárhogy is fogós kérdés. Ebben az árfekvésben félő, hogy csak rosszabb lesz a gyárinál 92 mm-es ventivel. Próbáld ki a Loki-t amit fentebb írtak. Ez a legjobb a kategóriában: [link]
2013. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
Nem- Ez simán jó lesz!
2013. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!